O nás

PRETTY Trading

O firme

Naša firma má stabilné zázemie, nakoľko pôsobí na svetovom trhu od roku 1992, no azda najdôležitejším faktom v dnešnej dobe je jej spoľahlivosť. Svoje skúsenosti a kontakty sme o. i. získavali tiež aj na medzinárodných výstavách a veľtrhoch (Hannover Messe, Automechanika Frankfurt, MOTEK Stuttgart), ako aj vlastnou pravidelnou účasťou na MSVBrne či Nitre.

Hlavným predmetom našej činnosti je dovoz a vývoz ložísk rôznych značiek s priamymi kontaktmi na výrobné i obchodné firmy z celého sveta. Vďaka tomu máme veľmi široké možnosti predovšetkým pri zabezpečovaní ložísk a ich príslušenstva z dovozu. To znamená, že v mnohých prípadoch sme schopní zabezpečiť i momentálne nedostupné, alebo vyhotovením atypické ložiská, nezávisle od ich rozmerov, či hmotnosti.

Našou snahou bolo a aj naďalej ostáva ponúknuť zákazníkovi čo najširšiu možnosť výberu rôznych značiek podľa jeho predstavy o kvalite a tomu zodpovedajúcej cene. Kvôli tomu nás so svojimi požiadavkami oslovuje široké spektrum klientov od menších firiem cez stredne veľké prevádzky až po najväčšie podniky, pričom dopyty zahŕňajú ložiská pre údržbu od kusových položiek až po sériové dodávky pre výrobu.

Preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, aby predložená obchodná ponuka bola pre každého zaujímavá cenou, dodacím termínom i platobnými podmienkami.

Samozrejmosťou je poskytovanie štandardného obchodného servisu, ktorého súčasťou je vyclenie v prípade dovozu mimo EU a dodanie tovaru až na miesto určenia.

Špeciálna ponuka, lokalizácia dovozových ložísk je zvlášť výhodná v urgentných prípadoch, keď je potrebné dodať tovar do 24 hod. a to aj pri odoslaní zo zahraničia.

Naša špecializácia

Za celý dlhý čas našej existencie sa nám podarilo nadviazať kontakty so všetkými významnými výrobcami a dodávateľmi, takže dnes sortimentom pokryjeme celú škálu od miniatúrnych ložísk (EZO, SMB) cez štandardné guľkové, valčekové, súdkové, kuželíkové (NACHI, NTN-SNR, FAG, SKF, Koyo, NSK) až po veľkorozmerové presné otočové (Rothe Erde, LaLeonessa, TG) i priemyselné (lacnejšie) verzie na otáčacie polohovacie stoly (LaLeonessa, TG, JOST). U kuželíkových (metrických i palcových) ložísk máme alternatívy A&S Fersa a Timken. Do vretien obrábacích strojov alternujeme podľa požiadaviek zákazníka zase značky SLF/DKFL, IBC, NACHI, NTN-SNR, NSK, SKF, FAG, SNFA. Ložiská do prostredí s extrémnymi teplotami (od -60°C až do +330°C) poskytujeme z výrobných programov NTN-SNR, NACHI, ISISZ, BeCo. Ďalej zabezpečujeme aj delené i závesné ložiská a lož. jednotky (COOPER), spojky GERWAH a RENOLD, jednosmerné ložiská a voľnobežky, kladky (Mc. GILL, IKO, NTN), kĺbové ložiská a hlavice, hydraulické hlavy na valce (WSW) ... aj plastové a antikorózne ložiská a domce.

Stiahni (Program PRETTY Trading)

Samostatnú kapitolu tvorí lineárna technika a pohony, guličkové puzdrá a kruhové tyče, vozíky a koľajnice (priame i so zakrivenými dráhami), ploché i kruhové klietky, miniatúrne vedenia z portfólia firiem NB, SNR, IKO, THK, INA, Rodriguez, STAR či NSK.

 

Copyright © 2011 Pretty Trading